З цієї нагоди директор ФСК Андрія Ріхтер виступила з промовою: «Нам вдалося стати унікальною платформою для міжкультурного діалогу, а також об’єднуючим центром як для окремих діячів культури, так і для організацій в сфері мистецтва і культури, освіти, науки й культурного туризму. Новий 2019 рік буде для нас особливим, тому що ми організуємо цілий ряд заходів, приурочених до 15-го ювілею Форуму слов’янських культур – міжнародної організації зі штаб-квартирою в Любляні».
![](https://www.fsk.si/wp-content/uploads/2020/12/FSKnovoletnosrecanje-44.jpg.pagespeed.ce.A4h3ShMr87.jpg)